Sterge filtrele
Pret
Producator

Convertor media

Convertor media

Convertor media

Produse pe pagină:
Sortare după:
Garantie: 24 lunihttp://www.dlink.com/ro/ro/support/product/dmc-300sc-10-100-to-100basefx-sc-multimo..
445,49 Lei
Garantie: 24 lunihttp://www.dlink.com/uk/en/support/product/dmc-515sc-10-100-to-100basefx-sc-singlem..
784,02 Lei
4World convertor audio analog R/L la audio digital sau Toslink..
106,08 Lei
\\n Funcţionează la 1000Mbps în modul Full-Duplex pe port-urile TX şi FX\\n Suportă auto..
243,47 Lei
\\n Funcţionează la 1000Mbps în modul Full-Duplex pe port-urile TX şi FX\\n Suportă auto..
126,97 Lei
\\n Auto negociere 10/100Mbps şi auto MID/MID-X pentru port-ul TX\\n Permite comutare mod de t..
150,54 Lei
\\n Auto negociere 10/100Mbps şi auto MID/MID-X pentru port-ul TX\\n Suportă comutare mod de t..
209,44 Lei
\\n Auto negociere 10/100Mbps şi auto MID/MID-X pentru port-ul TX\\n Suportă comutare mod de t..
209,44 Lei
10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20K..
118,86 Lei
Cod produs (Part number) original06927Nume produs4World convertor audio digital sau audio Toslink la..
74,81 Lei
Cod produs (Part number) original06923Nume produs4World convertor DVI + audio optic + audio coaxial ..
58,81 Lei
Cod produs (Part number) original06922Nume produs4World convertor VGA + R/L audio la HDMIProducator4..
210,11 Lei
Cod produs (Part number) originalDMC-300SC/ENume produsD-Link Convertor Media 10/100BaseTX la 100Bas..
423,12 Lei
Cod produs (Part number) originalDMC-515SC/ENume produsD-Link Convertor Media 10/100BaseTX la 100Bas..
741,68 Lei
Cod produs (Part number) originalDMC-700SC/ENume produsD-Link Convertor Media 1000BaseT la 1000BaseS..
823,36 Lei
Cod produs (Part number) originalDN-82020/DN-82020-1Nume produsDIGITUS Fast Ethernet Media Converter..
145,89 Lei
Cod produs (Part number) originalDN-82120-1Nume produsDIGITUS Gigabit Ethernet Media Converter, SC /..
340,10 Lei
Cod produs (Part number) originalU2LANNume produsPlaca de retea i-tec USB 2.0 adaptor Fast Ethernet ..
46,76 Lei
Loading...