Equip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Mediaconsum.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.

Equip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Vizualizari: 127 Producător: Equip
Cod produs: 255412
Disponibilitate: În Stoc
28,16 Lei
Cant: Adaugă în Coş

Contact rapid

021.444.00.66 - 0723.248.574

Cod produs (Part number) original255412
Nume produsEquip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m
ProducatorEquip
Clasa produsuluiCablu de retea din fibra optica tip patchcord
Lungime2 m
Tip cablareCablu fibra optica multimode 50/125 (OM3)
Tip conector 1LC duplex
Tip conector 2LC duplex
Viteza maxima de transmisie10 Gb/s
Culoareturcoaz
Nu sunt opinii despre acest produs.

Spune-ţi opinia

Numele tău:


Opinia ta:Notă: Codul HTML este citit ca şi text!

Nota: Rău           Bun

Introduceţi codul din imagine:



Loading...