Gembird fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM2 orange 1m

Mediaconsum.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.

Gembird fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM2 orange 1m

Vizualizari: 90 Producător: EnerGenie (by Gembird)
Cod produs: CFO-LCLC-OM2-1M
Disponibilitate: În Stoc
30,09 Lei
Cant: Adaugă în Coş

Contact rapid

021.444.00.66 - 0723.248.574

Cod produs (Part number) originalCFO-LCLC-OM2-1M
Nume produsGembird fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM2 orange 1m
ProducatorGembird
Clasa produsuluiCablu de retea din fibra optica tip patchcord
Nu sunt opinii despre acest produs.

Spune-ţi opinia

Numele tău:


Opinia ta:Notă: Codul HTML este citit ca şi text!

Nota: Rău           Bun

Introduceţi codul din imagine:



Loading...