Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Mediaconsum.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Vizualizari: 57 Producător: Intellinet Network Solutions
Cod produs: 303720
Disponibilitate: În Stoc
60,11 Lei
Cant: Adaugă în Coş

Contact rapid

021.444.00.66 - 0723.248.574

Cod produs (Part number) original303720
Nume produsIntellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode
ProducatorIntellinet Network Solutions
Clasa produsuluiCablu de retea din fibra optica tip patchcord
Lungime5 m
Tip cablareone-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Tip conector 1SC duplex
Tip conector 2SC duplex
Viteza maxima de transmisie10 Gb/s
CuloareGalben
Nu sunt opinii despre acest produs.

Spune-ţi opinia

Numele tău:


Opinia ta:Notă: Codul HTML este citit ca şi text!

Nota: Rău           Bun

Introduceţi codul din imagine:



Loading...