Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Mediaconsum.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Vizualizari: 47 Producător: Intellinet Network Solutions
Cod produs: 305809
Disponibilitate: În Stoc
42,78 Lei
Cant: Adaugă în Coş

Contact rapid

021.444.00.66 - 0723.248.574

Cod produs (Part number) original305809
Nume produsIntellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode
ProducatorIntellinet Network Solutions
Clasa produsuluiCablu de retea din fibra optica tip patchcord
Lungime1 m
Tip cablareCablu fibra optica multimode 50/125 (OM3)
Tip conector 1ST duplex
Tip conector 2LC duplex
Viteza maxima de transmisie10 Gb/s
CuloareVerde
Nu sunt opinii despre acest produs.

Spune-ţi opinia

Numele tău:


Opinia ta:Notă: Codul HTML este citit ca şi text!

Nota: Rău           Bun

Introduceţi codul din imagine:



Loading...