CAMERA WEB GENIUS "FaceCam 1000X v2", Sensor CMOS 720p, Video: 1280x720 pixels (

Mediaconsum.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.

CAMERA WEB GENIUS "FaceCam 1000X v2", Sensor CMOS 720p, Video: 1280x720 pixels (

Vizualizari: 115 Producător: Genius
Cod produs: 32200223101
Disponibilitate: În Stoc
60,14 Lei
Cant: Adaugă în Coş

Contact rapid

021.444.00.66 - 0723.248.574


Garantie: 24 luni
http://www.geniusnet.com/Genius/wSite/mp
Nu sunt opinii despre acest produs.

Spune-ţi opinia

Numele tău:


Opinia ta:Notă: Codul HTML este citit ca şi text!

Nota: Rău           Bun

Introduceţi codul din imagine:



Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D 7m..
14,43 Lei
Fără TVA: 12,12 Lei
Loading...